boxes explained intro

Polityka opakowań sklepu

Optymalizacja kosztów

Istnieje kilka różnych strategii, które stosujemy do optymalizacji swoich cen. Jedna z takich strategii polega na oferowaniu klientom różnych rodzajów opakowań w różnych przedziałach cenowych.

JAKICH OPAKOWAŃ UŻYWAMY

Oferując te różne opcje opakowań, możemy dotrzeć do szerszego grona klientów o różnych przedziałach cenowych i preferencjach. To pozwala nam optymalizować ceny i maksymalizować zyski, jednocześnie zapewniając atrakcyjne ceny naszym klientom.

Oryginalne opakowanie (A)

Pierwsza opcja to oryginalne opakowanie, które zazwyczaj jest najdroższą opcją. Jest to opakowanie, w którym pierwotnie dostarczono produkt, i często jest ono najbardziej atrakcyjne wizualnie i wytrzymałe. Klienci, którym zależy na opakowaniu najwyższej jakości i są gotowi za nie dopłacić, zazwyczaj wybierają tę opcję.

Oryginalne uszkodzone opakowanie (B)

Druga opcja to lekko uszkodzone oryginalne opakowanie, w którym produkt jest w idealnym stanie. Opakowanie może posiadać więcej niż 3 uszkodzenia, może być w większym stopniu opisane np. przez marker oraz może się na nim znajdować większa ilość etykiet, brudne, porysowane, wgniecione lub podarte.

To dobra opcja dla klientów, którzy są gotowi poświęcić odrobinę atrakcyjności wizualnej w zamian za niższą cenę. Sam produkt jest nadal w idealnym stanie, ale opakowanie może posiadać drobne uszkodzenia lub zużycie.

Opakowanie zastępcze (C)

Wreszcie opakowanie zastępcze. Jest to najtańsza opcja i jest zwykle wybierana przez klientów, którym zależy przede wszystkim na uzyskaniu samego produktu w możliwie najniższej cenie. Opakowanie może być w całości z kartonu lub innego materiału i może nie mieć takiego samego poziomu atrakcyjności wizualnej jak oryginalne opakowanie.

SPRAWDŹ NASZĄ ATRAKCYJNĄ OFERTĘ

Przejdź do sklepu